PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710190}
7,0 3 023
oceny
7,0 10 1 3023
Call of Duty: Advanced Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Advanced Warfare

5/10

ocenił(a) grę na 5

Nowy Call of Duty zrobił na mnie spore wrażenie pod kątem wizualnym jednak udało mi się przewidzieć na długo przed premierą, że przejdę tą grę zaledwie w kilka godzin. Z każdą, kolejną częścią twórcy dają nam co raz mniej grania.

ocenił(a) grę na 5
pachomir

No i te Crysis'owe bajery... :(

ocenił(a) grę na 5
pachomir

Za każdym razem gdy stawałem się niewidzialny słyszałem w głowie "Cloak engaged"

ocenił(a) grę na 5
pachomir

Poza tym w COD:AW jest więcej ładowania niż samej gry...

ocenił(a) grę na 8
pachomir

Bo to jest gra robiona dla multi... Po tym, że nie oceniłeś tego aspektu można spokojnie wnioskować, że cie na gre nie stac i jesteś kolejnym marnym piratem, który nie dość, że ukradł to jeszcze hejci....

DeGreZet

Koleś posądza wszystkich o piractwo. Wcześniej przynajmniej to śmieszyło.

ocenił(a) grę na 8
Ziomaletto

Mnie to dalej śmieszy.

DeGreZet

Musisz mieć chujowe poczucie humoru.

ocenił(a) grę na 8
ocenił(a) grę na 7
DeGreZet

Ja mam oryginał, nie jestem żadnym piratem. Gry kupuję tylko dla singla, w mulit nie grywam i on mnie w ogóle nie interesuje. Graj jest krotka, ale sprawdza się jako odprężenie od kolejnych ogromnych sandboxów. Mi się w nie nie podoba że jest w niej aż tyle sekwencji skradanych i misja z samolotami która jest zrobiona beznadziejnie. Po prostu takie gry kupuję jak stanieją do rozsądnej kwoty 50 zł.

ocenił(a) grę na 5
frycek49

polecam Infinity Warfare. Tam te technologiczne bajery są tylko środkiem do wykonania misji, nie bajerem samym w sobie. Kampania jest tam długa i urozmaicona. Do tego jest ładniejsza i lepiej zoptymailzowana [ekrany ładowania pojawiają się bardzo rzadko] a latanie kosmicznym myśliwcem jest przyjemne choć najlepiej latało mi się F35 w Black ops2 . Advanced poza przerywnikami z Kevinem S. nie ma za wiele do zaoferowania i pod koniec przynudza. Ja kończyłem grę na siłę

pachomir

Fajnie by było, gdyby rozgrywkę kolejnego CoD'a oprzeć na strife-owaniu. Mogłoby to wyglądać ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones