PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710190}
7,0 3 025
ocen
7,0 10 1 3025
Call of Duty: Advanced Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Advanced Warfare

Osobiście uważam, że futurystyczne klimaty kompletnie nie pasują do Call of Duty i tylko psują tą grę. Wiele graczy narzeka, że tematyka II wojny światowej, jaka została ukazana w
tak świetnych produkcjach jak COD 1 ; COD 2, czy współczesny konflikt w Modern Warfare, zostaje porzucona na rzecz Call of Duty, fabularnie rozgrywającego się w niedalekiej
przyszłości. Nie wiem czy istnieje choć cień szansy, ale najchętniej zobaczył bym produkcję, która ukazała by II wojnę światową, jak i współcześnie rozgrywający się konflikt zbrojny
w jednej grze. Połączenie Call of Duty 1, 2 z Modern Warfare - tak to sobie wymarzyłem :D Nie twierdzę, że nowa odsłona serii, będzie prezentowała jakiś niższy poziom od
poprzednich części - skądże znowu, lecz nie przemawiają do mnie takie klimaty. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na rewelacyjny multiplayer, kiedyś wszystko było prostsze,
miałeś broń podstawową, dodatkową oraz granat i wyruszałeś do boju z innymi graczami. Jak będzie z nowym COD'em? Trochę się tego obawiam, jakieś wymyślone laserowe
karabiny, cały ten futurystyczny osprzęt i dużo gadżetów, co w połączeniu np. z małymi mapkami "zaśmiecają grę". Mam świadomość tego, że marka się rozwija i chce trafić w różne
gusta graczy, lecz czy tędy droga?

forintleader

Niestety tędy droga, bo ten temat jest teraz popularny, a co ważniejsze więcej da się w tej kwestii nowego powiedzieć.
Robiąc nowego CoDa z tymi wszystkimi bajerami twórcy chcą pokazać next-genowość a samą grafiką się po prostu nie da, więc żeby zdynamizować rozgrywkę twórcy osadzają ją w przyszłości.
Widziałeś gameplay z E3? Mnie się podobał, chociaż też wolę II WŚ. Czyli nowy CoD jednak trafił w moje gusta pomimo innych zainteresowań.

Spajkpl

Prawdziwą rewolucją jak na tę serię będzie wreszcie zmiana silnika gry.

COD skończył się na MF 2. Później to był co roku ten sam odgrzewany kotlet.

ocenił(a) grę na 7
marcin261287

Jak dla mnie MW 3 był niezły, fajne zakończenie trylogii Modern Warfare. Jedynymi bolączkami jak dla mnie była grafika i niezbyt ciekawy tryb multiplayer.

marcin261287

Nie mam pojęcia co ludzie mają na myśli nazywając tę grę odgrzewanym kotletem. Jeśli chodzi o grafikę- odgrzewany kotlet od pierwszego Modern Warfare, jeśli o mechanikę rozgrywki - od drugiej części serii.
Według mnie ostatnim wielkim CoDem był Black Ops, bo łączył grywalność, ciekawą (chyba jedyną w historii CoDa) fabułę i niezłą grafikę. W trybie zombie mam nabitych 335 godzin i nadal czasem odpalam.
Co do silnika- obawiam się, że po jego zmianie gra straci "tożsamość" (chociaż może to i dobrze, bo nie chcę więcej takich gier jak Ghosts)

marcin261287

Zdajecie sobie sprawę że jeśli chodzi o produkcję Call of Duty to Polacy zazwyczaj naj częściej narzekają,to my jesteśmy nie stety takim narodem że większośći Gier nam się nie podoba,ja należę stety czy nie stety do tych ludzi co nie mówi cały czas co roku to samo że Cod się skończył,lecz na odwrót,mi się Cod podoba i zawsze mi się podobał,jeśli chodzi o Ghostsa jego Multi mi nie przypadło do gustu,ale w Black Opsa 2 gram do tej pory i mam prawie 800 godzin już zagranych,no ale wiadomo że nie można nikomu wmawiać że coś się skończyło a co nie,jesteśmy tylko ludźmi i każdy człowiek ma inne podglądy,czyli innym słowem,swoje zdanie i spojrzenie na daną produkcję innym spojrzeniem.Mi jeśli chodzi o nowego Coda to mi bardzo pasuje,ponieważ wydaje mi się że tam będzie podobny klimat do Black Ops 2 plus nowe gadżety i Ezgoszkielet wzięty z Crysisa i wcale mi to nie przeszkadza ;).Pozdrawiam

deep1984_84

Zdajesz sobie sprawę, że ludzie chwalący wszystko co popularne są najbardziej podatni na manipulację? Tak zwana ciemna masa.
To już wolę być tym krytykującym.

marcin261287

Ja wszystkiego nie chwalę :),jedynie Cod do tej pory mnie nie znudził,są Gry i Filmy które mi się nie podobają,to jest normalne,a rzeczą nie normalną nie jest to że ta Produkcja mnie nie znudziła i nadal mam zamiar kupować te Produkcje,nie ważne co Ludzie na Forum piszą,może i ty za pewnie masz jakąś produkcję co ci się bardzo podoba a inni wytykają na nią Palcami,nie koniecznie tu chodzi o grę Prawda??.pozdrawiam

marcin261287

I nie wiem czemu wszyscy Marudzą też o o prawie Graficznej?/ że to jest to samo itd,trzeba zwrócić na to uwagę że Grafika nie jest naj ważniejsza,ale Miodność,Gra może wyglądać najładniej na Świecie,a może być typowym Gniotem i na odwrót.

ocenił(a) grę na 7
Spajkpl

Tak widziałem, był świetny. Nie twierdzę, że to będzie zła gra, lecz futurystyczne klimaty nie pasują mi do serii Call of Duty ;) Jak dla mnie nie wszystko stracone, trzy firmy tworzą teraz odsłony serii, a jeżeli w tym roku zobaczyliśmy takie klimaty, to przyszła odsłona Call of Duty, może być całkowicie inna.

forintleader

Wiesz do czego zmierzają ? DO KASY

ocenił(a) grę na 7
Hellers

Na poprzednich częściach zbili fortunę, a nadal mam wrażenie, że nie wkładają tej zarobionej kasy w następne odsłony gry.

forintleader

Jak twórcy zrobią parodie wszystkich Cod'ów (Call of Duty: Comedy), to wtedy będziemy mogli powiedzieć że era Call of Duty się skończyła.
Puki co kto wie może fabuła jak i misje będą naprawdę dobre jak w Black ops.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones