PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713855}
8,1 893
oceny
8,1 10 1 893
Forza Horizon 2
powrót do forum gry Forza Horizon 2

I co mogę powiedzieć ?

Ogólnie gra jest brzydsza niż Forza 1. Widać, że gra była projektowana na Xbox One. Jest naprawdę dużo otwartej przestrzeni, żeby 360tka to pociągła grafa musiała zostać trochę zbiedzona. Jest pusto, bezludnie, a szata roślinna naprawdę nie zachwyca.

Model jazdy jest całkiem przyjemny, ale jeszcze bardziej arcadowy niż w pierwszej części. Jeździ się spoko, ale w jedynce było chyba ciut lepiej. Można jeździć po "polach", ale wygląda to biednie jak w słabych grach na PC z przed kilku lat.

Muzyka zdecydowanie mniej przypadała mi do gustu niż w pierwszej części, tam radio bass arena było świetne, tu nie zachwyca. Zdaje się, że później odblokują się jakieś inne stacje i dobrze, bo na razie to nie ma czego słuchać.

Fajne jest to, że gra jakoś specjalnie nie zmusza do jeżdżenia jakimiś konkretnymi samochodami. Można jeździć tymi które się lubi.

Ogólnie gra jest spoko, naprawdę chce mi się w nią grac, ale zdecydowanie nie podejdzie ona graficznym fetyszystą.

johndoepower

"Fajne jest to, że gra jakoś specjalnie nie zmusza do jeżdżenia jakimiś konkretnymi samochodami. Można jeździć tymi które się lubi. " Ja to właśnie lubiłem jak gra wymuszała kupno nowych aut. W pierwszej części kupowałem auta jedynie jak gra tego wymagała. Tutaj już skończyłem z 30 wyścigów i nie kupiłem jeszcze ani jednego auta.. Jaki to ma sens? Moge sobie kupić jakiegoś veyrona i grać nim do końca..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones