PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685065}
8,0 7 180
ocen
8,0 10 1 7180
Wolfenstein: The New Order
powrót do forum gry Wolfenstein: The New Order

Piękne uwieńczenie serii

użytkownik usunięty

Zabijanie nazistów chyba nigdy nie było tak fajne.

ocenił(a) grę na 10

Nie uwieńczenie, wyszedł z 3 miesiące temu dodatek Wolfenstein: Old Blood, równie dobry. :)
I pewnie powstanie ciąg dalszy.

użytkownik usunięty
Frost

Chętnie bym na to przystała, ale mimo wszystko trudno uwierzyć mi w sukces kolejnej części, która traktuje o tym samym =)

ocenił(a) grę na 10

Jeśli przyłożą się tak jak do New Order, poprawią silnik graficzny i inteligencje niemiaszków, rozwiną fabułę i dodadzą parę nowych elementów, a klimat zachowają ten sam to sukces murowany.
Grałaś w dodatek Old Blood? Jeśli w dodatku pokazali, ze potrafią zaimplementować tyle nowości a przy okazji nadal trzymać poziom podstawki, to nie martwię się o sequel.

użytkownik usunięty
Frost

Jeszcze nie grałam, ale już w samym zwiastunie widać, że dużo zaczerpnięto z Wolfensteina 2009. Sporo minie czasu zanim sięgnę po dodatek, ale cieszę się z występującego tam wątku z odkryciem nieznanej dotąd mocy. Ten nieco mistyczny klimat tak bardzo przypadł mi do gustu, że szczerze żałuję jego braku w The New Order.

ocenił(a) grę na 10

Dokładnie mi tez brakowało mistycyzmu w New Order, ale właśnie Old Blood świetnie to nadrobił. I wbrew pozorom nie tak dużo zaczerpnięto z poprzednich Wolfsteinów, jedynie pojedyncze pomysły. Fabuła, wrogowie i poziomy są zupełnie nowe. Sporo tez innowacji których nie było w żadnej poprzedniej części :)

ocenił(a) grę na 8
Frost

Gra dobra,ale pamiętam jak w 2003 roku grałem w Return to castle wolfenstein i gra robiła o wiele większe wrażenie.Przede wszystkim klimat i scenerie tam były lepsze.Ale new order to naprawdę dobry powrót do tego uniwersum.

użytkownik usunięty
mackal83

Kwestia gustu moim zdaniem New Order lepiej nawiązuje do Wolfensteina 3d, można swobodnie używać 2 broni, mechanika jest bardzo swobodna i dynamiczna a dodać trzeba że jest sporo sekretów. Return to the Castle był świetny i nie czuję aby ta gra była grosza nawet o włos.

Oni cały czas się bawią konwencją i to jest w sumie sequel losów Blazkowicza bo akcja dzieję się w 1960 czyli coś znacznie więcej niż tylko odgrzany kotlet a próba zrobienia nowej historii dlatego wielki plus.

Jest kontynuacja.

ocenił(a) grę na 8
Bilet95

Wróciłem po 3 latach do tej gry, aby sobie odświeżyć temat i muszę przyznać, ze nadal ta gra to potęga! Teraz czas na dodatek a później czeka mnie Colossus :)

SzymonQ_1994

Dodatek jest genialny !
New Colossus w sumie też, ale trochę za bardzo pojechali z niektórymi rzeczami.

Bilet95

Najlepsza część od czasów RTCW jak dla mnie, ta z 2009 mnie nieco zawiodła

ocenił(a) grę na 8

Uwienczenie?? Ja to mam wrazenie ze nowy ,wspaniały poczatek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones