Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ja nie wiem czy tak nie doceniają drugiej tegorocznej roli DiCaprio, czy co, ale pominięcie Wyspy Tajemnic w wyścigu po Oscary(prawdopodobnie) i Złote Globy, szczególnie w kategorii muzyki to jest coś bardzo dziwnego.

Jak myślicie czy będzie transmisja rozdania Złotych Globów w jakimś polskim kanale ??

Bardzo proszę, aby jakaś osoba posiadająca nagrywarkę i dekoder nagrała Złote Globy i wrzucił do neta np. Mega Video. Po prostu po stopach bym całowała wtedy :D

W kategoriach Film komedia/musical i aktor w komedii i musicalu naprawdę nie ma na kogo zagłosować.

nie ma najmniejszej, nawet malutkiej szansy by najlepsza komedia lub musical stal sie "Alicja w krainie czarow" nie ma nawet opcji, tutaj na 10000000000% wygra THE KIDS ARE ALL RIGHT, tak samo aktorka w komedii, Angelina Jolie ??? ona tutaja jest na ostatnim miejscu, Annette Bening ma to na 95% w reku, pozostale 5% ida...

więcej

Moim zdaniem to własnie ona powinna wygrać Złoty Glob dla najlepszej aktorki
drugoplanowej w serialu dramatycznym. Po raz pierwszy w Dexterze zagrał aktor, który nie
był tylko tłem dla mistrzowskiego Hall'a. Dziewczyna pokazała jak gra się silne emocje. Od
wielu lat śledzę jej karierę i byłem świadomy jej...

będzie Świetnie jak wygra globy, a jeszcze lepiej jak w koncu zdobędzie Oskara :):):)

1 typ (Glee) i 3 typ (Hung/Wyposażony) grają bardzo podobnie - w sensie styl aktorski.
Natomiast bez wątpienia nagroda należy się Parsonsowi za kreację w TBBT - mistrzostwo! Co wy sądzicie na ten temat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones