Richard Pryor

Richard Franklin Lennox Thomas Pryor III

8,1
2 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Pryor

Człowiek niekiedy nie może uwierzyć, że już nie ma ludzi, których w dzieciństwie oglądało się namiętnie [*]

opoz

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*]

Bzium

Najbardziej go pamiętam z tej sceny chyba w metrze, kiedy to jakiś ziom krzyknął na niego (cytuję z pamięci) ,,Przesuń się, czarnuchu!'', a on zaczął te swoje... ,,Jestem czarny? Ja jestem czarny? czemu mi nikt nigdy o tym nie powiedział? Co na to mój ojciec?'' :)

Mateusz_Glowacki

znakomity komik, wielka szkoda, że już nas więcej nas nie rozbawi ;-(, tragedia dla rodziny i dla jego fanów ;-( (*)(*)(*)

marrliss

Był świetny, a teraz zrobiło się naprawdę smutno. Zawsze doprowadzał mnie do płaczu, był poprostu genialny, a teraz pozostał tylko smutek....

Mateusz_Glowacki

"See no Evil, hear no evil", genialna komedia ;). Dokładnie to siostra powiedziała że "(cośtam)byłoby jak skopanie białasa)

opoz

Też pamiętam go z dzieciństwa, z filmów takich jak 'See no evil, hear no evil', 'Miliony Brewstera', czy 'Autobus Wolności'. Żałuję, że zacząłem kiedyś temat, że się 'opuścił'. On opuścił, ale nas.
Geniusz lat 80, koło Johna Candy'ego.
[']['][']

opoz

[*][*][*] RIP

Sqrchybyk

Mnie najbardziej podobal sie w filmie "Przeprowadzka".

opoz

To był wspaniały komik. Szkoda ,że odszedł.
[*] [*] [*]

Konrad_de_Zoo

John Candy,Richard Pryor,Gene Wilder to najlepsi komicy lat 80-tych i żyje tylko ostani (co ciekawe najstarszy z nich) ale coś słabo widoczny!

miko_klimkiew

Wlasnie przed chwila dowiedzialem sie przypadkowo , ze ten aktor nie zyje. I zrobilo mi sie przykro... W zyciu codziennym czesto uzywalem jego zwrotu z filmu o gluchym i slepym : "...gdzie ty sie uczyles mowic , pod wodą ???"

mr_szakal

Tera dopiero sie dowiaduje, że ten zabawny człowiek już nie żyje.Przykro mi się też zrobiło, eh... Pokój jego duszy [*]

opoz

wielka strata... świetny aktor.Wchodzi człowiek na tą stronę w poszukiwaniu odrobiny radości a tu zrobiło się naprawde przykro.

Samuel

:( szczerze to dopiero niedawno dowiedziałem się że Mr Pryor nie żyje , i pomimo że nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem jego filmów , to właśnie słucham nagrań kabaretów R.Pryora i aż mi oczy powilgotniały :(
ten koleś jest po prostu świetny , i to właśnie ON zainspirował wielu Hollywodzkich ( i nie tylko ) komików i nawet sam Eddie Murphy niejednokrotnie powtarzał że Richard Pryor jest powodem tego że Eddie postanowił także zostać komikiem .


Richard , you funny Mothaf*cka , nie zapomnimy cię , mam nadzieję że kiedyś jeszcze uda mi się dostać bilet na twój występ tam na górze :)


[*][*][*]

marobot_2

Najgorsze jest to że stara gwardia komediowa powoli odchodzi (Matthau, Pryor) a zabardzo nie ma ich kto zastąpić :(

opoz

Tak to wielka strata
Jestem wielkim fanem boksu i czesto się zastanawiam czy Richard Pryor i Aaron Pryor są spokrewnieni
Są strasznie podobni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones